New Forest na kole


New Forest byl založen králem Williamem I za účelem lovu. Dnes zde můžete vidět divoké koně a jeleny žijící volně v přírodě, ochutnat místní cider a projet se na kole po velmi kvalitních cyklostezkách.


(www.thenewforest.co.uk)

Doprava

Vlakem: z Londýna (nádraží Waterloo) do vesničky Brockenhurst


Ubytování v New Forestu

Hotely, hostely a B&B (penziony) najdete např. ve vesničce Brockenhurst.


Doporučené cyklotúry & Památky & Oblíbené hospůdky

The New Forest na kole The New Forest na kole

Vlakem jeďte z Londýna do vesničky Brockenhurst v New Forestu. Půjčte si tam kolo od Cyclexperience (www.newforestcyclehire.co.uk). Jedna z cyklotras vede do Burley, malé vesničky uprostřed New Forestu. Tam navštivte místní prodejnu cideru (alkoholický mošt - www.newforestcider.co.uk) a zajděte na tradiční anglický nedělní oběd (Sunday roast) do hospůdky Queen's Head restaurant.

Památky a atrakce: New Forest Cider Brewery in Burley

Oblíbené hospůdky: Queen's Head in Burley


Fotky z New Forestu

Minty galerie

Užitečné informace

The New Forest - oficiální web

New Forest Bus Tour (vyhlídkové autobusy)

Walking Britain - mapy, túry po UK, tipy


Máte nějaké otázky? Zeptejte se těch co už tam byli :)Užitečné tipy a horké novinky od nás a od čtenářů

Skrze Minty Facebook, Twitter a Minty @běžník vám přinášíme od nás a našich čtenářů užitečné tipy a novinky z Anglie. Dozvíte se, kam jet na outdoorovou dovolenou ve Skotsku či Walesu a kam za památkami v Anglii. Odkryjeme vám zajímavé londýnské památky i noční život. Prozradíme kam za dobrými nákupy a kde vychutnat kulinářské speciality. Minty Facebook najdete zde a Minty Twitter zde.
Podělte se i vy s námi a ostatními čtenáři o vaše tipy, doporučení a zážitky z Anglie, Skotska a Walesu. Napište na Facebook nebo Twitter.

Minty Facebook a Twitter rozvíjí a aktualizuje informace na tomto webu, přináší rychlé novinky a umožňuje sdílení čtenářských tipů a diskusí.


Nezbytnosti pro vaši cestu - ubytování (hotely & hostely) a levné letenky

Pokud si zařídíte ubytování skrze níže námi doporučené rezervační systémy, Minty Trips dostane malou provizi (bez dodatečných nákladů pro vás!), což přispěje na další rozvoj této stránky a neustále aktuální informace pro vás :) Děkujeme.Rezervaci a platbu ubytování a letenek provádíte s jednotlivými rezervačními systémy, hotely, hostely; nikoliv s Minty Trips.


Mohlo by vás také zajímat

Rozkřič to! :)